Akademia Piłkarska UNITED Toruń - strona nieoficjalna

United TV

miniEkstraklasa Zawisza Cup

• autor: APUnitedTorun, 2014-06-24 19:45

Na turnieju miniEkstraklasa Zawisza Cup zdobywając 7 punktów zajęliśmy 9 miejsce. Dzień turnieju od samego początku okazał się być dla nas dniem pechowym. Kontuzja uniemożliwiła grę dwóm naszym zawodnikom. Chłopcy spróbowali zagrać, jednak musieli zejść z boiska. Pechowo też spowodowaliśmy 2 rzuty karne, które zostały wykorzystane przez przeciwników w 100%. Na zmianę mieliśmy niestety 1 zawodnika na tak mocno obstawionym turnieju z bardzo wymagającymi drużynami.

Zdobywcą Pucharu Prezydenta Miasta Bydgoszczy została drużyna Oranje Poznań (zwycięzca Deichmanna w Poznaniu).

Dziękujemy Organizatorowi za super przygotowanie turnieju, za wysoki standard, oprawę i poziom. Każdy zawodnik otrzymał upominki. Chłopcy mieli również okazję zrobić pamiątkowe zdjęcia z zawodnikami Ekstraklasy Zawiszy Bydgoszcz. Wszyscy wykorzystali okazję, żeby wziąć autografy od piłkarzy.

I miejsce - Deichmann 2014 Toruń
Ładowanie...