Akademia Piłkarska UNITED Toruń - strona nieoficjalna

United TV

3 Turnieje w 1 dzień - daliśmy radę :)

• autor: United, 2013-02-25 18:30

Dzień 24 luty 2013 dla naszej Akademii był dniem iście Turniejowym, który dostarczył nam wszystkim wiele emocji. Jednego dnia nasi zawodnicy brali udział w 3 turniejach w różnych miastach.

Rocznik 2002 udał się z trenerem Michałem do Ciechocinka na Turniej ALEKS CUP 2013, rocznik 2003 z Sebastianem Neuman – do Inowrocławia na Turniej SPARTAN CUP 2013 i rocznik 2005 z Arkiem Brzezickim (kierownik drużyny) – do Brodnicy na Turniej GOL CUP 2013.

Z każdego turnieju drużyny wróciły do Torunia z dyplomami, medalami, pucharami, wyróżnieniami, nowymi doświadczeniami i mam nadzieję, że z pozytywnymi emocjami, które będą nam wszystkim towarzyszyć jeszcze przez długi czas.

Beata Neuman

W rozwinięciu relacje trenera Michała z turnieju ALEKS CUP 2013 (2 pozostałe w najbliższym czasie)

24 lutego 2013 r. zawodnicy naszej Akademii wzięli udział w IV edycji Halowego Turnieju Piłki Nożnej ALEKS CUP 2013 w kategorii orlików, który odbył się w hali sportowej OSIR w Ciechocinku. W naszej drużynie zagrali: Jakub Kłosiński (bramkarz), Adrian Bartosiak, Bartek Frąckiewicz, Kacper Kosiński, Dawid Norkowski, Mateusz Wieczorek oraz Kacper Ziomek.

W turnieju brało udział 8 zespołów, które podczas piątkowego losowania zostały podzielone na dwie grupy. W grupie A zagrały zespoły AP United Toruń, UKS Jedynka Aleksandrów Kuj., MGKS Lubraniec oraz CKS Zdrój Ciechocinek, natomiast w grupie B zagrały zespoły Dziecięca Akademia Piłkarska Toruń, KS Piłkarz Golub-Dobrzyń, MLKS Unia Gniewkowo oraz UKS Jedynka II z Aleksandrowa Kuj.

Po pierwszych dwóch przegranych meczach z zespołami MGKS Lubraniec (0-1) oraz UKS Jedynka I Aleksandrów Kuj. (0-3) nasi zawodnicy postarali się o zwycięstwo nad zespołem CKS Zdrój Ciechocinek (1-0, strzelcem bramki został Kacper Ziomek). W drugiej części turnieju nasz zespół z 3 punktami trafił do grupy C walczącej o miejsca 5-8. Po bezbramkowych remisach z zespołami UKS Jedynka II Aleksandrów Kuj. oraz MLKS Unia Gniewkowo z dorobkiem 5 punktów nasza drużyna zajęła dobre 5 miejsce w turnieju. Wszystkim zawodnikom UNITED Toruń ( R.2002 ) gratulujemy dobrego wyniku i mamy nadzieję, że będzie coraz lepiej na kolejnych turniejach!

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. Dziecięca Akademia Piłkarska Toruń

2. KS Piłkarz Golub-Dobrzyń

3. MGKS Lubraniec

4. UKS Jedynka Aleksandrów Kuj.

5. AP UNITED Toruń

6. CKS Zdrój Ciechocinek

7. MLKS Unia Gniewkowo

8. UKS Jedynka II Aleksandrów Kuj.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

I miejsce - Deichmann 2014 Toruń
Ładowanie...